80D561P200MC2DE3
CAP ALUM 560UF 200V SNAP
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80D561P200MC2DE3
80D561P200MC2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D561P200MC2DE3, 560 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. -10% / +30% tolerans değeri ile esneklik sağlar. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyon yapılabilir. Güç kaynakları, filtering ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V