80D561P200KE2DE3
CAP ALUM 560UF 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D561P200KE2DE3
80D561P200KE2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D561P200KE2DE3, 560 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde tercih edilir. ±10% ve +30% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V