80D472P050MB2DE3
CAP ALUM 4700UF 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D472P050MB2DE3
80D472P050MB2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D472P050MB2DE3, 4700 µF kapasitanslı ve 50V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In kutu paketi ile gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken elektronik devrelerde kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömürlü, -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. Toleransı -10%, +30% olan bu komponent, yüksek kapasitans değeri sayesinde büyük miktarda enerji depolayabilir ve devrelerde istikrarlı voltaj sağlanmasında yardımcı olur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 50 V