80D471P200MB2DE3
CAP ALUM 470UF 200V SNAP
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80D471P200MB2DE3
80D471P200MB2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D471P200MB2DE3, 470 µF kapasitans değerine ve 200V voltaj derecelemesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. Toleransı -10%, +30% olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel elektronik cihazlar ve filtering uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V