80D471P200KD2DE3
CAP ALUM 470UF 200V SNAP
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80D471P200KD2
80D471P200KD2DE3 Hakkında
470µF kapasitansyona sahip alüminyum elektrolitik kondansatör, 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipinde, through-hole bağlantı ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür süresi (85°C'de) sağlar. 220mΩ ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında etkin çalışır. 120Hz'de 2.8A, 40kHz'de 5.7A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapıda olup -10% ile +30% toleransa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V