80D391P250MC2DE3
CAP ALUM 390UF 250V SNAP
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80D391P250MC2DE3
80D391P250MC2DE3 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 80D391P250MC2DE3, 390 µF kapasitanslı ve 250V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi radial kasa ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. Polar yapıya sahip olan bileşen, ±10/-30% tolerans ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V