80D332P063JE2DE3
CAP ALUM 3300UF 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D332P063JE
80D332P063JE2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D332P063JE2DE3, 3300 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu paketi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ve -10% ile +30% toleransı özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V