80D332P035KA2DE3
CAP ALUM 3300UF 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D332P035KA
80D332P035KA2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D332P035KA2DE3, 3300µF kapasitanslı 35V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu paketinde sunulan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışan kondansatör, through-hole montajı destekler ve ±10/-30% tolerans aralığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V