80D331P250JE2DE3
CAP ALUM 330UF 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D331P250JE
80D331P250JE2DE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 80D331P250JE2DE3, 330µF kapasitans değerine ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile panellere ve devre kartlarına monte edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 120Hz'de 2.5A, 40kHz'de 6.3A ripple akım toleransı vardır. ESR değeri 120Hz'de 263mOhm olup, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 263mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V