80D331P200KC2DE3
CAP ALUM 330UF 200V SNAP
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
80D331P200KC2DE
80D331P200KC2DE3 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 80D331P200KC2DE3, 330 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi ile çalışır. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. ±10%/-30% tolerans değerleriyle sunulan ürün, güç kaynakları, filtreleme, timing ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V