80D222P100KE2DE3
CAP ALUM 2200UF 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D222P100KE
80D222P100KE2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D222P100KE2DE3, 2200 µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in paket türüyle through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 55mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilen komponent, 4.7A (120Hz) ve 6.2A (40kHz) ripple akım kapasitesi sunar. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi, uzun süreli endüstriyel ve tüketici uygulamaları için uygunluğunu gösterir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 100 V