80D153P010JD2DE3
CAP ALUM 15000UF 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D153P010JD2DE3
80D153P010JD2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D153P010JD2DE3, 15000 µF kapasitansa ve 10V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle takılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. -10% ve +30% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 10 V