80D123P016KB2DE3
CAP ALUM 12000UF 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D123P016KB2DE
80D123P016KB2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D123P016KB2DE3, 12000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial gövde tipi ile through-hole montaj uygulamalarına uyumludur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Toleransı -10%, +30% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V