80D103P035KE2DE3
CAP ALUM 10000UF 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D103P035KE3
80D103P035KE2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D103P035KE2DE3, 10000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10% +30% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 35 V