80D103P025MB2DE3
CAP ALUM 10000UF 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D103P025MB2DE3
80D103P025MB2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D103P025MB2DE3, 10000µF kapasitansa ve 25V nominal voltaja sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli şekilde yerleştirilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 38mOhm ESR değeri ile düşük impedans performansı sağlar. 5.5A @ 120Hz ve 6.2A @ 40kHz ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerde kullanılmaya uygun bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V