80D102P200MD2DE3
CAP ALUM 1000UF 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D102P200MD2
80D102P200MD2DE3 Hakkında
Vishay / Sprague üretimi 80D102P200MD2DE3, 1000 µF kapasitansa ve 200 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Through hole montaj tipiyle PCB'ye direkt olarak monte edilebilir. Toleransı -10%, +30% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V