80D102P100KB2DE3
CAP ALUM 1000UF 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
80D102P100KB2
80D102P100KB2DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 80D102P100KB2DE3, 1000 µF kapasitansına ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu radyal kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 111mOhm olup, 120Hz'de 2.7A ve 40kHz'de 3.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±10%, +30% toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 100 V