80CNQ045SMS2
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
80CNQ045SMS2
80CNQ045SMS2 Hakkında
80CNQ045SMS2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizisidir. PRM2-SM through hole paketinde sunulan bu komponent, 80A ortalama doğrultma akımı ve 45V maksimum ters gerilim kapasitesi ile karakterize edilir. Ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonunda tasarlanan diyot, 660mV maksimum ileri gerilim düşüşü sağlar. Fast recovery özelliği ile 500ns'den düşük anahtarlama sürelerine sahip olan komponent, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, enerji hasat devreleri ve yüksek akımlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışan aktif durumda bir üründür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 80 A