80CNQ045ASL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D618SL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
80CNQ045ASL
80CNQ045ASL Hakkında
80CNQ045ASL, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 45V maksimum reverse voltajı ile çalışır. Her bir diyotta 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 520mV maksimum forward voltaj (40A'de) sunmaktadır. Fast Recovery özelliğine (≤500ns) sahip olan bileşen, D-61-8-SL paketinde sunulmakta ve -55°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. 5mA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu diyot dizisi, güç kaynağı uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler ve elektrik trafikleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 40 A