80CNQ035SM
DIODE SCHOTTKY 35V 40A PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
80CNQ035SM
80CNQ035SM Hakkında
80CNQ035SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultucu diyottur. 35V ters voltaj ve 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponentin 660mV forward voltage'ı düşük ısı kaybı sağlar. Hızlı kurtarma karakteristiği (≤500ns) ile 200mA üzeri akımlarda çalışır. PRM2-SM through-hole paketinde sunulan, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonlu diyot dizisi, -55°C ile +175°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 40 A