757D398M010EK4O
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
757D398M010EK
757D398M010EK4O Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 757D398M010EK4O, 3900 µF kapasitansa ve 10V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'ye sabitlenir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur. 105°C'de 5000 saatlik ömür değeri ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 120 Hz'de 66 mOhm ESR ve 40 kHz'de 2.82 A ripple akım özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V