757D398M010EK3O
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
757D398M010EK3
757D398M010EK3O Hakkında
Vishay Sprague üretimi 757D398M010EK3O, 3900 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 66mOhm ESR değeri ve düşük 28mOhms impedansı ile yüksek frekans uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. 40 kHz'de 2.82A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V