757D158M025DT3D
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
757D158M025DT3
757D158M025DT3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 757D158M025DT3D, 1500 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans, 73 mOhm ESR @ 120Hz ve 26 mOhms impedans değerlerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömre sahiptir. 120Hz'de 1.99A, 40kHz'de 2.98A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 120Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.98 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V