757D128M035EK4O
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
757D128M035EK
757D128M035EK4O Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 757D128M035EK4O, 1200µF kapasitansına ve 35V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 97mOhm ESR (120Hz'de) ve 2.15A ripple current (120Hz) özelliği ile elektrik beslemesi, güç filtreleme, zaman gecikme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 97mOhm @ 120Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 40 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V