730-1TB-24VDC
RELAY 30A SPST 24VDC SCREW
Seri / Aile Numarası
730-1TB
730-1TB-24VDC Hakkında
730-1TB-24VDC, 24VDC bobini olan 30A SPST-NO (1 Form A) genel amaçlı röle. Gümüş alaşımlı kontaklar ile 277VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlanabilir. Panel montaj tipinde vida terminal bağlantısı sağlar. 79 mA bobini akımı ve 30 ms işletme/bırakma süresiyle hızlı komutasyona uygun. Test butonu özelliği bulunur. -10°C ile 60°C arasında çalışır. Endüstriyel kontrol, HVAC, makine otomasyon ve elektriksel denetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79 mA
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 30 A
Features Test Button
Mounting Type Panel Mount
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Release Time 30 ms
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max