730-1QB-24VDC
RELAY 30A SPST 24VDC QUICK
Seri / Aile Numarası
730-1QB-24VDC
730-1QB-24VDC Hakkında
730-1QB-24VDC, IndustrialeMart tarafından üretilen 30 Amper kapasiteli genel amaçlı SPST-NO röle (1 Form A) kontak konfigürasyonuna sahiptir. 24VDC bobini 79 mA akım ile çalışır. Silver Alloy kontakt malzemesi, 277VAC ve 30VDC'ye kadar maksimum anahtarlama gerilimi sağlar. İşletme süresi 30 ms, serbest bırakma süresi 30 ms'dir. Panel monte edilebilen tasarımı, test butonu özelliği ve -10°C ile 60°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon, güç dağıtımı ve motor kontrolü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79 mA
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 30 A
Features Test Button
Mounting Type Panel Mount
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Release Time 30 ms
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max