70M-ODC24
DC OUTPUT MODULE 3A
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70M-ODC24
70M-ODC24 Hakkında
70M-ODC24, WEC tarafından üretilen mini boyutlu DC çıkış modülüdür. 24VDC giriş gerilimi ile çalışan bu röle modülü, 3A çıkış akımı kapasitesine sahiptir ve 3-60VDC aralığında çıkış gerilimi sağlayabilir. 9mA giriş akımı tüketimi ile düşük güç gereksinimidir. 0.02ms açılma ve 0.05ms kapanma zamanlarıyla hızlı anahtarlama yapabilir. Endüstriyel kontrolü, otomasyon sistemleri, PLC uygulamaları ve röle kontrol panellerinde kullanılmaya uygundur. Mini stil tasarımı sayesinde dar alanlara yerleştirilmesi kolaydır.
Color Red
Current - Input 9 mA
Current - Output 3A
Part Status Active
Style MINI
Turn Off Time 0.05ms
Turn On Time 0.02ms
Type DC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 3 ~ 60VDC