70G-ODC24R
DC OUTPUT MODULE 500MA
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-ODC24R
70G-ODC24R Hakkında
Grayhill 70G-ODC24R, G5 stil DC output module olarak tasarlanmış 500mA çıkış kapasitesi ile çalışan bir G/Ç röle modülüdür. 24VDC giriş voltajını kabul ederek 0 ile 120VAC veya 0 ile 100VDC arasında değişken çıkış sağlamaktadır. Modül, 23mA giriş akımı ile düşük enerji tüketimi ve 1ms açılış/kapanış zamanı ile hızlı komutasyon özelliği taşımaktadır. Hold-down vidasına sahip, sigortalı tasarımı ve durum göstergesi LED'leri bulunmaktadır. Otomasyon, kontrol sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda röle kontrol işlevlerinin gerçekleştirilmesinde kullanılır.
Color Red
Current - Input 23 mA
Current - Output 500mA
Style G5
Turn Off Time 1ms
Turn On Time 1ms
Type DC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC