70G-ODC24A
DC OUTPUT MODULE 3.5A
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-ODC24A
70G-ODC24A Hakkında
Grayhill 70G-ODC24A, G5 stil DC çıkış modülüdür. 24VDC giriş voltajında çalışan bu G/Ç röle modülü, 3.5A çıkış akımı sağlar ve 3-60VDC aralığında çıkış voltajı üretebilir. Modül, hızlı komütasyon özelliğine sahip olup turn-on süresi 0.075ms, turn-off süresi 0.75ms'dir. Hold-down vida, entegre fuse koruma ve status LED göstergesi ile donatılmıştır. Kırmızı renkte üretilen bu bileşen, endüstriyel kontrol sistemleri, PLC uygulamaları ve otomasyonda röle görevini yerine getirmek için tasarlanmıştır. 9mA giriş akımı ile düşük güç tüketimi sağlar.
Color Red
Current - Input 9 mA
Current - Output 3.5A
Style G5
Turn Off Time 0.75ms
Turn On Time 0.075ms
Type DC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 3 ~ 60VDC