70G-ODC15B
DC OUTPUT MODULE 3.5A
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-ODC15B
70G-ODC15B Hakkında
Grayhill 70G-ODC15B, G5 stil DC çıkış modülüdür. 15VDC giriş voltajı ile çalışan bu modül, 3 ile 60VDC arasında çıkış voltajı sağlar ve maksimum 3.5A çıkış akımı verebilir. Giriş akımı 9mA olarak belirtilmiştir. Hold down screw, fused koruma ve status LED(ler) ile donatılmıştır. 0.075ms açılış süresi ve 0.50ms kapanış süresi ile hızlı komutasyon özelliğine sahiptir. Kırmızı renkli bu modül, endüstriyel kontrol sistemlerinde, PLC uygulamalarında ve otomasyon sistemlerinde çıkış sürücüsü olarak kullanılır.
Color Red
Current - Input 9 mA
Current - Output 3.5A
Style G5
Turn Off Time 0.50ms
Turn On Time 0.075ms
Type DC Output Module
Voltage - Input 15VDC
Voltage - Output 3 ~ 60VDC