70G-OAC24
AC OUTPUT MODULE 3.5A
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-OAC24
70G-OAC24 Hakkında
70G-OAC24, WEC tarafından üretilen AC Output Module türü bir G/Ç röle modülüdür. 24VDC girişi ile kontrol edilen bu modül, 24 ile 140VAC arasında değişen çıkış voltajında maksimum 3.5A akım sağlayabilir. G5 stil tasarımına sahip olan modül, 8.33ms açılma ve kapanma süreleri ile hızlı anahtarlama özelliği gösterir. Hold down screw (tutma vidası), entegre fuse (sigorta) ve Status LED göstergesi ile donatılmıştır. 8mA giriş akım çekimi ile düşük kontrol gücü gerektirir. Industrial otomasyon, kontrol sistemleri ve elektrik pano uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Color Black
Current - Input 8 mA
Current - Output 3.5A
Type AC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 24 ~ 140VAC