70G-OAC15
AC OUTPUT MODULE 3.5A
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-OAC15
70G-OAC15 Hakkında
70G-OAC15, Grayhill tarafından üretilen AC çıkış modülüdür. 15VDC giriş voltajını 24-140VAC çıkış voltajına dönüştürür. 3.5A çıkış akımı kapasitesine sahiptir. Hold down screw, fused tasarım ve status LED özellikleri ile donatılmıştır. 8.33ms turn-on ve turn-off sürelerine sahip olan bu G5 stil modül, endüstriyel kontrol sistemlerinde, otomasyon uygulamalarında ve röle kontrol panellerinde kullanılmaktadır. 12mA giriş akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Black
Current - Input 12 mA
Current - Output 3.5A
Features Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
Part Status Active
Style G5
Turn Off Time 8.33ms
Turn On Time 8.33ms
Type AC Output Module
Voltage - Input 15VDC
Voltage - Output 24 ~ 140VAC