70G-IDC15
DC INPUT MODULE 3-32V
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-IDC15
70G-IDC15 Hakkında
70G-IDC15, Grayhill tarafından üretilen DC Input Module kategorisinde yer alan bir G/Ç röle modülüdür. 3-32VDC giriş voltaj aralığında çalışan bu modül, 15VDC çıkış voltajı sağlar. Giriş tarafında 18mA, çıkış tarafında 10mA akım kapasitesine sahiptir. Hızlı anahtarlama özelliğine sahip olan modül 0.20ms açılış ve 0.40ms kapanış süresine sahiptir. Style G5 tasarımı ile uyumludur ve tutucu vidası ile monte edilebilir. Status LED'ler vasıtasıyla durumu görsel olarak gösteren modül, endüstriyel kontrol sistemlerinde, PLC uygulamalarında ve dijital sinyal işlemede kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color White
Current - Input 18 mA
Current - Output 10mA
Features Hold Down Screw, Status LED(s)
Part Status Active
Style G5
Turn Off Time 0.40ms
Turn On Time 0.20ms
Type DC Input Module
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Output 15VDC