70G-IAC15A
AC INPUT MODULE 240V
Üretici
Grayhill, Inc.
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70G-IAC15A
70G-IAC15A Hakkında
70G-IAC15A, Grayhill tarafından üretilen G/Ç röle modülü olup 240VAC giriş voltajını 15VDC çıkış voltajına dönüştüren AC Input Module türüdür. G5 stil kasa tasarımına sahip bu modül, 6mA giriş akımı ve 10mA çıkış akımı kapasitesine sahiptir. Hold Down Screw ve Status LED(s) ile donatılmış olup, 20ms turn on/off zamanlarına sahiptir. Kontrol sistemleri, PLC uygulamaları ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde AC sinyallerin dijital kontrol devrelerine dönüştürülmesi amacıyla kullanılır. Sarı renkte gövdesi ile kolay tanımlanabilir, aktif ürün statüsü ile desteklenen bir bileşendir.
Color Yellow
Current - Input 6 mA
Current - Output 10mA
Features Hold Down Screw, Status LED(s)
Part Status Active
Type AC Input Module
Voltage - Input 240VAC
Voltage - Output 15VDC