70-OAC15A
AC OUTPUT MODULE 3.5A
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
70-OAC15A
70-OAC15A Hakkında
WEC 70-OAC15A, 15VDC giriş voltajı ile çalışan AC çıkış modülüdür. 3.5A çıkış kapasitesi ile 24 ile 280VAC arasında değişen AC voltajları kontrol edebilir. Hızlı anahtarlama özellikleri sayesinde 8.33ms turn-on ve turn-off zamanlarına sahiptir. Hold down vida ile monte edilebilen bu standart stil röle modülü, endüstriyel otomasyon, makine kontrol sistemleri ve PLC uygulamalarında AC yüklerinin kontrolü için kullanılır. 9mA düşük giriş akımı ve kompakt tasarımı sayesinde güç tüketimi minimize edilmiş sistemlerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Black
Current - Input 9 mA
Current - Output 3.5A
Features Hold Down Screw
Part Status Active
Style Standard
Turn Off Time 8.33ms
Turn On Time 8.33ms
Type AC Output Module
Voltage - Input 15VDC
Voltage - Output 24 ~ 280VAC