6SVQP100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
6SVQP100M
6SVQP100M Hakkında
Panasonic 6SVQP100M, 100µF kapasitanslı alüminyum polymer kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, 40mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekanslı devrelerde etkili çalışır. 100 kHz'de 1.81A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile 125°C arasında güvenilir operasyon sağlar ve 125°C'de 1000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V