6SVPE180M
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
6SVPE180M
6SVPE180M Hakkında
Panasonic 6SVPE180M, 180µF kapasitanslı, 6.3V rated voltajlı yüzey monte alüminyum polimer kondansatördür. Polymer dielektrik malzeme kullanılarak düşük ESR (15mOhm) ve yüksek ripple current kapasitesi sağlanmıştır. 100 kHz'de 3.15A ripple current yeteneğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. SMD radial can paketlemesiyle PCB'ye direkt yüzey montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarında, düşük voltaj power supply'lar, ses sistemleri ve portable cihazlarda kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 157.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V