6SVPC100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6SVPC100M
6SVPC100M Hakkında
Panasonic 6SVPC100M, 100 µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 6.3V nominal gerilime sahip bu bileşen, düşük ESR değeri (30mOhm) ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Yüzey montaj paketinde sunulan kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devreler gibi uygulamalarda tercih edilir. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garanti eder. 100 kHz'de 2.15 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 107.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V