6SVPA120MAA
CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6SVPA120MAA
6SVPA120MAA Hakkında
Panasonic 6SVPA120MAA, 120µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 22mOhm düşük ESR değeri yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 2.57A ripple akım kapasitesi ile anahtarlamalı güç kaynakları, filtrelem ve dekuplaj uygulamalarında uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.57 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 128.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V