6SVP100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6SVP100M
6SVP100M Hakkında
Panasonic 6SVP100M, 100 µF kapasitansyonlu surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR (40 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili filtreleme sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen komponentin 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. 100 kHz'de 1.81 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC konvertörler, analog ve dijital devreler başta olmak üzere genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. SMD Radial Can paketi ile PCB entegrasyonu kolaylaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V