6SEPC470MW+TSS
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6SEPC470MW
6SEPC470MW+TSS Hakkında
Panasonic 6SEPC470MW+TSS, 470 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 7mΩ ESR değeri ile düşük seri direnç özelliğine sahiptir. Radyal, şakulai montaj türü ile PCB üzerine dikey olarak yerleştirilir. ±20% kapasite toleransı, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 5.6 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V