688TMA035M
CAP ALUM 6800UF 20% 35V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
688TMA035M
688TMA035M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 688TMA035M, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, axial montaj tipinde ve diyagonal can kılıfında sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 63.4mOhm ESR değeri ile düşük serileme direnci, 2.1965 A @ 50kHz yüksek frekans ve 1.91 A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve geçici depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1965 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V