688LMB063M2EF
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
688LMB063M2EF
688LMB063M2EF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 688LMB063M2EF, 6800 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilimde çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile imalatlandırılmıştır. Snap-in montaj tipine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür değerine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 73.14mOhm, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 4.6A ve 120Hz'de 3.68A'dir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73.14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V