688LBB063M2CH
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
688LBB063M2CH
688LBB063M2CH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 688LBB063M2CH, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 36.57mOhm ESR değeri ile doğru filtre ve destek uygulamaları için uygundur. 10 kHz'de 5.3375 A ripple akım kapasitesi, güç kaynağı tasarımlarında, analog devreler ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36.57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.3375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V