688LBB050M2DD
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
688LBB050M2DD
688LBB050M2DD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 688LBB050M2DD, 6800 µF kapasitanslı ve 50V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal konfigürasyonda snap-in montaj tipi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü garantilidir. 48.76 mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 3.75 A, 120 Hz'de 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48.76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V