687LBB160M2DC
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
687LBB160M2DC
687LBB160M2DC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 687LBB160M2DC, 680 µF kapasitansı ve 160V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip snap-in kasa paketlemesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 243.8mOhm @ 120Hz, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 2.29A ve 10kHz'de 3.3663A'dir. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3663 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V