687LBA400M2EH
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
687LBA400M2
687LBA400M2EH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 687LBA400M2EH, 680 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'ına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 365.71mΩ ESR değeri ve 3.1A (120Hz) ile 4.557A (10kHz) arasında ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC-DC konvertörlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 365.71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.557 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V