687KXM100M
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
687KXM100M
687KXM100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 687KXM100M, 680µF kapasitans değerine ve 100V voltaj derecesine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, 195mOhm ESR değeri ve 103 mOhm impedans özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan cihaz, 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.38 A ve 100 kHz'de 2.3 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 195mOhm @ 120Hz
Impedance 103 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V