687KXM016M
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
687KXM016M
687KXM016M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 687KXM016M, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 390.1 mOhm ESR değeri ve 130 mOhm impedansa sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 750 mA ve 100 kHz'de 1.25 A ripple akım taşıyabilir. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve DC filtreleme devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390.1mOhm @ 120Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V