686TLS010M
CAP ALUM 68UF 20% 10V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
686TLS010M
686TLS010M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686TLS010M, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ve 4.876Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 105 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat 85°C ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.876Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V